Kontakt oss idag! Vi er spesialister på vann- og frostsikring av tunneler og fjellanlegg. 

+47 55 94 30 30

tunnel@giertsen.no

Adresse:

Nygårdsviken 1

N-5165 Laksevåg-Bergen

Norge

 

Filial Sverige

Besøk: Vikingavägen 17D, 133 33 SALTSJÖBADEN

Post: PO Box 604, 114 11 Stockholm

Andre Mjelstad

Daglig Leder

Mobil: +47 917 64 775

E-post: andre.mjelstad@giertsen.no

Magnus von Feilitzen

Area Sales Manager (Sweden)

Mobil: +46 (0) 70 327 6720

E-post: magnus.feilitzen@giertsen.no

Alv Hanstvedt

Driftssjef

Mobil: +47 909 10 974

E-post: alv.hanstvedt@giertsen.no

Peder M. Dale

Prosjektutvikler

Mobil: +47 913 99 377

E-post: peder.dale@giertsen.no

Tone Farsund

Kontorsjef

Mobil: +47 982 82 782

E-post: tone.farsund@giertsen.no

Geir Skulbørstad

Anleggsleder

Mobil: +47 982 82 796

E-post: geir.skulboerstad@giertsen.no

Hans Frithjof Åstum

Anleggsleder

Mobil: +47 99506390

E-post: hans.aastum@giertsen.no

Karl Ivar Ulven

Anleggsleder

Mobil: +47 90542777

E-post: karl.ulven@giertsen.no

Kjell Magnar Lygre

Lageransvarlig

Mobil: +47 916 47 715

E-post: kjell.lygre@giertsen.no

Frode Røsland

Reparatør

Mobil: +47 932 18 934

E-post: verksted@giertsen.no

Gry Sølsnes

Business Controller

Mobil: +47 450 24 835

E-post: gry.solsnes@giertsen.no

 

 

Ønsker du å bli oppringt av oss?